• Головна
  • Життя
  • Олена Підгрушна – чемпіонка світу з біатлону, Віта Семеренко стала третьою

Олена Підгрушна – чемпіонка світу з біатлону, Віта Семеренко стала третьою

Казковий для українського біатлону сезон триває і на чемпіонаті світу, який приймає чеське Нове Место. У суботу капітан збірної України Олена Підгрушна перемогла в спринтерській гонці. Підгрушна...

Підгрушна закрила всі десять мішеней на вогневих рубежах, і саме завдяки влучній стрільбі, а також достатньо високій швидкості змогла випередити лідера загального заліку Кубка світу – Туру Берґер.

Норвезька фаворитка припустилася одного промаху в стрільбі стоячи, і саме 150 метрів штрафного кола стали вирішальними: українка з часом 21 хвилина 2,1 секунди на 6,4 секунди випередила головну конкурентку.

Олена Підгрушна на п’єдесталі пошани опинилася зі ще однією співвітчизницею – Віта Семеренко стала третьою. Вона також чисто пройшла стрільбу, а на фініші менш як на 2 секунди була кращою за російську олімпійську чемпіонку Ольгу Зайцеву.