Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 300+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 100+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Працювали рятувальники: негода наробила біди в Ужгороді та Виноградові

Працювали рятувальники: негода наробила біди в Ужгороді та Виноградові

Працювали рятувальники: негода наробила біди в Ужгороді та Виноградові
Фото: Головне управління ДСНС України у Закарпатській області

«Надзвичайники» долучилися до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов у регіоні.

У понеділок протягом дня до Служби порятунку надходили повідомлення про результати негоди. Через сильні пориви вітру не витримали дерева.

ВІДЕО ДНЯ

Як інформує ДСНС Закарпаття, в Ужгороді та Виноградові зафіксували чотири випадки падіння багаторічних рослин. До роботи залучали підрозділи рятувальників.

Реклама

Зокрема, в обласному центрі на вулицях Кошута і Братів Кедюличів дерева обвалилися на дахи житлових будинків. Ще в одному випадку рослина впала на пішохідну зону набережної Незалежності. Бійці двох державних пожежно-рятувальних частин розкряжили дерева та гілля і прибрали з локації 2 «куби» деревини.

Четверте дерево впало у Виноградові. На вулиці Лікарняній рятувальники розпиляли його. Оперативна робота бійців 18-ї державної пожежно-рятувальної частини забезпечила повне відновлення руху транспорту там.

Нагадаємо, Ужгород опинився серед міст-аутсайдерів рейтингу безбар’єрності.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно