Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • У двох містах на Закарпатті боряться зі спекою прямо на вулицях

У двох містах на Закарпатті боряться зі спекою прямо на вулицях

У двох містах на Закарпатті боряться зі спекою прямо на вулицях
Фото: Головне управління ДСНС України у Закарпатській області

Місцеві рятувальники вирішили додати трохи прохолоди мешканцям краю.

«Надзвичайники» Закарпатської області вирішили полегшити землякам спекотні дні. Фахівці ДСНС встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі в двох містах.

ВІДЕО ДНЯ

Як інформує ДСНС Закарпаття, мешканці Ужгорода та Сваляви мають нагоду освіжитися, просто пройшовши крізь водяний розпил. Цю практику рятувальники краю застосовують не вперше.

Реклама

Наразі водяні рамки встановили на трьох локаціях. Запрацювали такі пункти освіження:

  • Ужгород, набережна Незалежності,
  • Ужгород, площа Поштова,
  • Свалява, вул. Головна.

«Надзвичайники» також дали базові поради щодо поведінки в спекотні дні. Закарпатцям варто пити багато води, носити світлий одяг, а також не залишати дітей та тварин у зачинених автомобілях. Пік спеки (до +37 градусів) фахівці прогнозують на 29 червня.

До речі, синоптики надали прогноз погоди на липень в Україні.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно