У двох містах на Закарпатті боряться зі спекою прямо на вулицях
Місцеві рятувальники вирішили додати трохи прохолоди мешканцям краю.
«Надзвичайники» Закарпатської області вирішили полегшити землякам спекотні дні. Фахівці ДСНС встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі в двох містах.
ВІДЕО ДНЯЯк інформує ДСНС Закарпаття, мешканці Ужгорода та Сваляви мають нагоду освіжитися, просто пройшовши крізь водяний розпил. Цю практику рятувальники краю застосовують не вперше.
РекламаНаразі водяні рамки встановили на трьох локаціях. Запрацювали такі пункти освіження:
- Ужгород, набережна Незалежності,
- Ужгород, площа Поштова,
- Свалява, вул. Головна.
«Надзвичайники» також дали базові поради щодо поведінки в спекотні дні. Закарпатцям варто пити багато води, носити світлий одяг, а також не залишати дітей та тварин у зачинених автомобілях. Пік спеки (до +37 градусів) фахівці прогнозують на 29 червня.
До речі, синоптики надали прогноз погоди на липень в Україні.