Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Хто і як святкує 8 Березня на роботі

Хто і як святкує 8 Березня на роботі
Незважаючи на непросту ситуацію, відміняти святкування у більшості українських компаній не планують. Такі дані були отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter...

Незважаючи на непросту ситуацію, відміняти святкування у більшості українських компаній не планують. Такі дані були отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

ВІДЕО ДНЯ

61% компаній будуть святкувати в цей день, як і завжди. Тільки 12% цього року будуть святкувати скромніше, ніж попереднього, а 5% роботодавці взагалі відмовляться від застіль і подарунків. До початку березня не визначилися ще четвертина українських офісів.

Із року в рік 8 березня залишається у першу чергу Жіночим святом – про це, як і минулого року, сказала практично половина респондентів (49%). Щодо такої оцінки цього дня жінки й чоловіки практично солідарні.

Реклама

Просто як додатковий вихідний цей день сприймають четверта частина жінок і тільки 12% чоловіків. Чимало (12%) почали сприймати восьмий день березня як свято приходу весни. Ще 4% розглядають цей день як привід зробити комусь приємність.

Є і ті, хто не любить святкувати День боротьби жінок за свої права. Дратуючим і фальшивим назвали це свято 6% опитаних, причому чоловіків серед тих, хто так думає, практично втричі більше, ніж жінок (13% і 4%). Відзначимо, що аналогічна тенденція була й минулого року. Також 5% назвали Восьме березня пережитком радянських часів (тут теж чоловіків суттєво більше, ніж жінок, – 9% і 4% відповідно). І тільки 2% чоловіків і жінок цього дня в першу чергу згадують, для чого все задумувалося і заради чого свято, – про боротьбу жінок за рівноправ’я.

Реклама

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в лютому-березні 2014 року. В опитуванні взяли участь 1300 респондентів із різних регіонів України.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно