Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Книга закарпатця Олександра Гавроша "Дідо-Всевідо" визнана однією з кращих у всеукраїнській номінації "Проза-2013"

Книга закарпатця Олександра Гавроша "Дідо-Всевідо" визнана однією з кращих у всеукраїнській номінації "Проза-2013"

Книга закарпатця Олександра Гавроша "Дідо-Всевідо" визнана однією з кращих у всеукраїнській номінації "Проза-2013"
Зокрема, в номінації “Моя країна” кращою названа книга “Український пантеон” видавництва “Балтія -Друк”. У номінації “Життя знаменитих” перемогу здобула книга В. Рожка “Стефан Турчак” видавництва...

Зокрема, в номінації “Моя країна” кращою названа книга “Український пантеон” видавництва “Балтія -Друк”. У номінації “Життя знаменитих” перемогу здобула книга В. Рожка “Стефан Турчак” видавництва “Либідь”, у номінації “Світ дитинства” – книга “Казки для малюків” (укладач Борзова В. В. ) видавництва “Чайка”, в номінації “арт-книга”- книга Шота Руставелі “Витязь у тігровій шкурі” видавництва “АДЕФ-Україна”. Книга “Із української старовини” видавництва “Букрек” перемогла в номінації “З глибин знань”.

ВІДЕО ДНЯ

Книги видавництва “Старого Лева” – “Дідо-Всевідо” О. Гавроша і “Пора плодів і квітів” Г. Савки – названі кращими в номінаціях “Проза” і “Поезія” відповідно. Видавництво “Фоліо” з книгою А. Куркова “Львівська гастроль Джімі Хендрікса” перемогло в номінації “Бестселлер”. Кращим у номінації “Мистецтво друку” визнано видання “Собор святого князя Володимира” видавництва “Київське товариство” Купола “.

Як зазначає сам автор книги, "Дідо-Всевідо" це розповідь про карпатський фольклор, адже людство стрімко змінюється, і кожному поколінню його слід подавати по-іншому. "Тому старався бути близьким до першоджерел – народних казок. Тим паче, що страшні, містичні історії – не вельми у нас культивований жанр. Окрім "Вія" Гоголя, який також написаний за народним переказом, пересічному читачеві так одразу й важко щось пригадати ще. Тож це було таке собі заповнення фольклорної ніші, але вже на рівні літературному", – зазначає Олександр Гаврош.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно