Життя   • 12 серпня 2015 року, 10:13368

Міжнародна тютюнова компанія обіцяє профінансувати навчання закарпатських прикордонників у відомому кінологічному центрі

Міжнародна тютюнова компанія обіцяє профінансувати навчання закарпатських прикордонників у відомому кінологічному центрі

Щороку в світі викурюється 570 мільярдів нелегальних сигарет. За прогнозами фахівців, ця цифра в найближчі 5 років збільшиться ще на 11 %.

У зупиненні сигаретної контрабанди зацікавлені не тільки державні органи, але й виробники тютюну, які зазнають величезних збитків від контрафакту чи продажу нелегальної продукції за зниженими цінами,  йдеться у повідомленні офіційного сайту Геннадія Москаля.

Питання спільного протистояння сигаретній контрабанді обговорювалося на зустрічі голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з представниками тютюнової компанії «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» (яка на сьогодні є третім за величиною платником податків в Україні) та керівниками силових структур області.

За результатами зустрічі, частина якої проводилася за зачиненими дверима, представники компанії пообіцяли конкретними діями сприяти владі та правоохоронцям у припиненні контрабанди.

По-перше, "Джей Ті Інтернешнл Компані" береться проводити експертизу вилучених нелегальних сигарет на предмет їхнього походження (сучасні методи аналізу дозволяють встановити місце виготовлення сигарет аж до конкретної фабрики).

По-друге, компанія обіцяє профінансувати навчання прикордонників із Закарпаття у відомому кінологічному центрі в Чехії. За статистикою, в країнах ЄС близько 80 відсотків контрабандних сигарет виявляють саме за допомогою спеціально тренованих собак.

"Дехто стверджує, що в контрабанді сигарет немає нічого поганого, мовляв, хай собі люди купують, переправляють на захід і заробляють. Однак, є принаймні два факти, які спростовують це твердження. Перший – контрабанда корумпує чиновників і криміналізує суспільство. Другий – вона фінансує злочинні угруповання. Саме конфлікт через сигаретну контрабанду викликав криваві події на Закарпатті місяць тому", – зазначив Геннадій Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів