В ОДА урочисто вшанували медичних працівників краю з нагоди професійного свята

Життя  17 червня 2016 року, 16:55 1091 ФОТО

Сьогодні, 17 червня, у фойє Закарпатської облдержадміністрації урочисто вшановано медичних працівників краю  з нагоди професійного свята.

У залі – скромні представниці молодшого персоналу,  високопрофесійні медичні сестри,  лікарі з високими званнями і заслуженими регаліями, – зазначає прес-служба обласної ради.

Святкова атмосфера, фанфари, квіти – усе на честь людей у білих халатах, які зі свого боку представили  унікальну виставку художніх творів та підготували  зворушливий концерт.

Їх привітати прийшли голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова облради Михайло Рівіс, голова  обласної  ради профспілок  Володимир Фленько, депутати та митці.

Геннадій Москаль, звертаючись до присутніх,  підкреслив, що  багато  обласна влада допомогти медикам не може, важливо,  щоб не заважала. Та згадав свої медичні родинні корені, що посилює  теплі почуття до винуватців свята. На завершення побажав всім міцного здоров’я, успіхів у праці і кращим із них вручив відзнаки облдержадміністрації.

Михайло Рівіс у своїй короткій промові подякував за самовіддане служіння людям та сказав:» Ви представники найгуманнішої професії, ви повертаєте людині найцінніше – її здоров’я.    Так сталося, що кожен з нас хоча б раз за життя звертається до вас, людей в білих халатах. І якщо людину болить, їй не милий світ: ні посади, ні статки.   Ваші професіоналізм і гуманізм здатні повернути їй радість життя .То ж бажаю вам кріпкого здоров’я, людського щастя і мирного неба над головою. Аби вашим дітям ніколи не довелося брати зброю в руки і захищати свою землю чи допомагати воїнам на  війні».

Вшанувати  нинішніх іменинників Михайло Рівіс запросив присутнього на святі гетьмана краю Височіна ЧР, який перебуває з візитом на Закарпатті,  до речі, за фахом медик, який у своєму вітанні зазначив:» Ви -на дорозі реформ у медичній галузі, які ми у своїй країні вже пройшли. Це шлях - нелегкий, але неодмінно корисний і я впевнений, що ви його пройдете гідно».

Далі крайові очільники Височини і Закарпаття  разом виконали приємну місію та за сумлінну працю вручили відзнаки обласної ради.

На адресу медиків лунало ще чимало привітань. На знак поваги і вдячності за турботу про здоров»я і життя інших.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0