Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Про героїв 128-ї Окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади зняли документальний фільм

Про героїв 128-ї Окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади зняли документальний фільм

Про героїв 128-ї Окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади зняли документальний фільм
ВІДЕО ДНЯ

У неділю, 26 червня, на каналі «2+2» відбулась прем’єра документального фільму «Дебальцеве. Бойове братство», у якому йдеться про невідомі деталі однієї з найтрагічніших сторінок війни на сході України.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Реклама

Стрічка вийшла в ефірі о 15.00.

Фільм розповідає про долі бійців, яким пощастило вийти з Дебальцівського котла. Глядачі дізнаються, що рухало майбутніми захисниками Дебальцевого, коли вони добровольцями йшли на фронт, як познайомились, разом воювали, отримували перший бойовий досвід, переживали перші втрати побратимів, під постійним обстрілом проривались з оточення.

Реклама

В основу авторського проекту кореспондента програми «Люстратор 7.62» Ірини Куріло лягли розповіді бійців 128-ї Окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади (ОГПБр) та кадри відео з їхніх особистих архівів.

«Мій фільм про тих, хто за власним бажанням пішов захищати Україну, опинився в суцільному пеклі і вийшов з нього живим. Ці хлопці півтора року тому навіть не були знайомі, але війна звела їх разом і зробила справжніми друзями.  Подих смерті і відчуття того,  що плече друга поруч, щоб не сталось, ось що зближає моїх героїв, дарує їм почуття не просто дружби, а справжнього бойового братства», – сказала автор фільму Ірина Куріло.

Вояки переконані, що в умовах, коли «штаб сектору самоусунувся і взагалі кілька днів не виходив в ефір», вижити їм допомогли, насамперед налагоджені особисті стосунки, взаємна допомога і підтримка.

Реклама

«Це переросло в «воїнське братство». Згадуєш, як воно було, як допомагали один одному, як виручали один одного. Ну, в принципі, і зараз також немає невирішуваних проблем, якщо в тебе є багато друзів», – сказав Вадим Ворона, заступник командира мінометної батареї 128-ї ОГПБр.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно