Ужгород та Старобільськ влаштують радіофлешмоб

Життя  19 грудня 2016 року, 10:51 665

23 грудня о 18.00 Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Ф.Потушняка спільно з Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою імені О.Горького (м. Старобільськ) та за підтримки львівського мандрівного онлайн-радіо «Сковорода» проведе бібліотечний радіофлешмоб, що націлений на підтримку розповсюдження серед східних регіонів україномовної художньої літератури.

Акція здійснюватиметься у формі тихої вечірки в навушниках, до якої матимуть змогу в режимі онлайн долучитися бібліотеки з різних куточків України.

Естафету розпочинатимуть закарпатська та луганська бібліотеки. Кожен учасник флешмобу, знаходячись у приміщенні бібліотеки, приєднуватиметься до радіоефіру, вдягнувши навушники та слухаючи музику, що транслюватиметься на базі онлайн-радіо «Сковорода». Учасники, у свою чергу, мають прихопити з собою телефон та власне навушники. Упродовж флешмобу інші бібліотеки незалежно від місця розташування матимуть змогу приєднатися до заходу та провести тиху вечірку в бібліотечному приміщенні за аналогічним сценарієм.

Тиха вечірка включатиме в себе також реалізацію культурно-розважальної програми: проведення розіграшів, конкурсів, залучення містян до різних форм інтерактивної взаємодії.

До вечірки зможе приєднатися кожен, не передбачаються жодні вікові обмеження.

Час проведення: 18:00 – 20:00; Місце проведення: Закарпатська обласна бібліотека (пр.Свободи,16; 1-й поверх)

Вхід вільний.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0