Стало відомим, хто вирішив паралізувати рух транспорту в Мукачеві у перший день "Червеного вина"

Життя  9 лютого 2017 року, 11:50 3843 ДОКУМЕНТ

Історія з перекриттям транспортного мосту біля "Якоря" мала чималий резонанс серед громади Мукачева. Нагадаємо, що в перший день проведення фестивалю-конкурсу "Червене вино - 2017" (11 січня) було перекрито одну з головних транспортних артерій міста, яка сполучає обидва береги Латориці – транспортний міст на вулиці Садовій.

Інтернет-видання "PMG.ua" звернулось до Мукачівської міської ради з інформаційним запитом для того щоб з’ясувати, хто прийняв таке, як виявилось згодом, недалекоглядне рішення, про перекриття мосту. На перший інформаційний запит чиновники з ратуші у своїй відповіді від 20 січня повідомили, що "протягом кількох днів на території міста спостерігалось випадання значної кількості опадів у вигляді снігу. З метою належного виконання робіт комунальними підприємствами з очищення снігу на території парку "Перемога", прилеглих до парку вулицях та дотримання безпеки при їх виконанні 11 січня 2017 р. було здійснено перекриття автомобільного руху через міст по вул. Садовій".

Працівники органу місцевого самоврядування чи то не побачили, чи то не захотіли побачити в поданому їм інформаційному запиті вимогу надіслати документ, на підставі якого було здійснено перекриття. У зв’язку з цим довелось подати повторний інформаційний запит відповідь на який датується другим лютого цього року.

Читайте також: Транспортний колапс: через перекриття мосту біля якорю рух в Мукачеві практично паралізований

В листі за підписом заступника міського голови Е. Барчія говорить про те, що "з метою проведення заходів визначених розпорядженням Мукачівського міського голови №606 від 29.11.2016 року Про проведення фестивалю-конкурсу "Червене вино" на території парку "Перемога" та на прилеглих вулицях проводились заходи з очищення проїжджої частини".

Цікаво звучить фраза "враховуючи інтенсивність руху транспортного потоку" в контексті того транспортного колапсу, в якому довелось прожити 11 січня мукачівським водіям. Тобто виходить, в ратуші розуміли, що трафік таким чином може бути паралізований, але міський голова все ж підписав своє розпорядження, чим дав добро на перекриття мосту.

Раніше інтернет-видання "PMG.ua" повідомляло, що прибирання вулиць в час снігопаду обійшлось бюджету Мукачева у понад мільйон гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0