Смертельна гра ціною в життя: закарпатські психологи дали поради батькам, як уникнути підліткових суїцидів

Життя  22 лютого 2017 року, 10:16 2599 ВІДЕО

Зареєструйся, прокинься о 4:20, виконай завдання, помри. Через гру вкоротити собі віку – новий тренд серед підлітків. У Харкові, Львові та Києві вже є жертви небезпечної гри.

Учениці Ужгородської гімназії, на щастя, не завершили гру до кінця. Дівчатам куратори сказали сфотографуватись оголеними, а потім розіслати світлини у стилі "ню" своїм знайомим. Їхні фото потрапили на очі батькам. І ті припинили смертельну гру дівчат.

Діти реєструються у цих іграх через соцмережу "ВКонтакті". Потім з ними працюють досвідчені психологи. Учасники розміщують гасло, а далі від куратора вони отримують завдання, на виконання якого дається обмежений час. Усі завдання мають бути задокументовані відео- чи фотозйомкою.

В Ужгороді підлітки грають масово. Містяни вже стали свідками гри "Біжи та помри". Її завдання – кинутись під автомобіль.

Психологи стверджують: над цією грою працюють не звичайні хакери чи любителі, а професіонали-психологи.

Всеукраїнські опитування показують, що лише невелика частина дорослих контролює життя підлітків. І тому психологи радять частіше звертати увагу на такі проблеми і налагодити зв’язок між батьками та дітьми. Ужгородські батьки вже діляться порадами щодо спілкування з дітьми і знають про смертельні ігри. 

Детальніше – у відеосюжеті "М-Студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0