Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Супрун вперше публічно відповіла на образи Москаля

Нещодавно на сесії облради глава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль різко висловився, коментуючи заяву Супрун. «Подивіться на цю Супрун. Я готую їй відповідь, що їй щеплення треба від дурості… Вчора розповсюдили всі інформаційні агентства її лист: «Є проблеми на Закарпатті, бо та місцева адміністрація, яку очолює Геннадій Москаль, отримали 8000 доз від Угорщини, але не розмитнили їх та завезли контрабандою». Хоча зараз ми виставляємо митниці – все розмитнено. Це що за ї**нута, я вибачаюсь», – різко відреагував Москаль.

ВІДЕО ДНЯ

Навколо цього виловлювання голови Закарпатської ОДА розгорівся справжній скандал. Нещодавні не надто цензурні випади Геннадія Москаля свідчать виключно про низький рівень політики в України. Таку заяву зробила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, якої ці скандальні обвинувачення голови Закарпатської обласної держадміністрації і стосувалися.

Читайте також:
Геннадій Москаль заявив, що вибачення першою має попросити Уляна Супрун, а не він
Реклама

«Ця реакція не є правильною, як у цивілізованому світі. Члени виконавчої влади не повинні так звертатись один до одного. Це дуже низький рівень української політики, коли дозволяється, щоб такі вислови були без реакції», – підкреслила вона під час брифінгу.

На думку Супрун, більшість людей стали на її бік, при цьому дані щодо нерозмитнених вакцин на Закарпатті, оприлюднені журналістами, нібито не слід вважати правдивими.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно