Життя   • 22 квітня 2018 року, 12:3810433 ВІДЕО

У пологовому будинку померла жінка. Рідні вимагають покарати винного

Потерпілі у пошуках справедливості прийшли у пологовий, аби з’ясувати, чому лікар, якого обвинувачують у вчиненні злочину, досі веде лікарську практику. Смерть породіллі наступила через велику втрати крові вже після пологів й навіть хірургічне втручання медиків опісля не змогло врятувати життя 30-річної жінки. Трагедія трапилася у червні 2017 року.

Родичі стверджують, що та, коли народила, залишалася без нагляду лікарів тривалий час. Правозахисник додає, що відсторонення лікаря, який приймав пологи, від займаної посади рекомендувала й тимчасово створена у лікарні комісія, яка свого часу вела службове розслідування летального випадку.

Однак дотепер підозрюваний, а наразі й обвинувачений, адже обвинувальний акт вже скерований до Хустського районного суду, продовжує працювати у пологовому будинку.

Читайте також:  "Діти питають, де мама? Що я їм маю сказати?", – чоловік померлої породіллі

Лікар на волі. Справа в суді. А тим часом новонароджена донька та ще двоє її сестер – напівсироти. Чоловік та батько досі не може прийти до тями, адже на його руках троє дітей і ростуть вони без матері.

Аби розставити крапки над "і", потерпілі гуртом прийшли до лікарні всього з одним питанням. Люди не стримували емоцій. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів