Життя   • 20 жовтня 2018 року, 15:015874 ФОТОФАКТ

Вночі на Закарпатті скоїли провокацію

"Антиугорські борди на Закарпатті – це провокація російських спецслужб", – Геннадій Москаль

Розклеєні в ніч на суботу в кількох районах Закарпаття борди із зображеннями діячів політичної партії "ТУКЗ" (Товариство угорської культури Закарпаття) та антиугорськими надписами Закарпатська облдержадміністрація розцінює як примітивну провокацію російських спецслужб. Про це заявляє Геннадій Москаль.

"Безпосередніх виконавців провокації зараз розшукують правоохоронці, але методи і стиль виконання вказують на те, що це чергова примітивна спецоперація ФСБ, яка вже кілька років намагається розсварити на Закарпатті українців і угорців, – зазначив очільник Закарпатської ОДА. – У квітні минулого року на адміністративній межі Виноградівського й Берегівського районів так само вночі були встановлені стели з провокаційними надписами угорською мовою. До речі, ті надписи були зроблені з помилками, як і теперішні, скальковані з російської мови ("Зупинимо сепаратистів" замість "Зупинімо сепаратистів")".

Читайте також:  Угорщина надалі видає українцям свої паспорти. Урочистості перенести із Закарпаття у Будапешт – ЗМІ

До того ж, у лютому цього року в Ужгороді двічі підпалювали офіс ТУКЗ. "Ці злочини розкриті, встановлено, що за ними стоять російські спецслужби. Робимо все, щоб розкрити й теперішню провокацію, – запенив Геннадій Москаль. – Уже доведено, що такі примітивні речі на Закарпатті не працюють, на них не ведуться ні українці, ні угорці".

Фото – Роман Келемен

Нагадаємо, Будапешт подвоїть допомогу угорській нацменшині на Закарпатті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів