Життя   • 16 листопада 2018 року, 15:55466 ФОТО

Наступного року в області очікують відновлення повноцінного авіасполучення Закарпаття й Києва

Геннадій Москаль: "В Ужгородському аеропорту встановили сучасне навігаційне обладнання, наступного року очікуємо відновлення повноцінного авіасполучення Закарпаття й Києва"

"Після двох із половиною років листувань із Мінінфраструктури, термінових телеграм та нарад, безпосередніх звернень до EASA (Європейська комісія по контролю за повітряним простором) Державне підприємство "Украерорух" нарешті закупило і встановило нове навігаційне обладнання в аеропорту "Ужгород", – заявляє Геннадій Москаль. – У четвер, 15 листопада, представники EASA, Міністерства транспорту Словацької Республіки, Державіаслужи України та Украероруху здійснили перевірку обладнання, а також нових приладів Гідрометеослужби, оновленої злітно-посадкової смуги та комплексних споруд аеропорту "Ужгород" на відповідність європейським вимогам".

На Закарпатті планують відновити роботу аеропорту Ужгород

У комісію входило 15 людей. За словами очільника, вони прийняли позитивний висновок, на основі якого EASA найближчим часом підготує звіт і направить словацькій стороні. Після цього мають відбутися переговори зі Словаччиною про конкретну дату відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту "Ужгород".

Читайте також:  Аеропорт "Ужгород" запрацює. Вже відомо, як він виглядатиме

"Очікуємо, що на початку наступного року єдиний аеропорт Закарпаття нарешті відновить повноцінне авіасполучення з Києвом, іншими регіонами України, а також аеропортами за кордоном", – підсумував Геннадій ОДА.

На Закарпатті планують відновити повноцінне авіасполучення з Києвом

Нагадаємо, що в 2016 році після закінчення міжурядової угоди між Україною й Словаччиною про диспетчерський супровід "Украерорухом" та словацьким провайдером літаків, які приземляються чи злітають із Ужгородського аеропорту, відновлення повноцінної роботи Ужгородського аеропорту було поставлене в залежність від модернізації навігаційного обладнання. До цього Словаччина дозволяє залітати літакам на свою територію без диспетчерського супроводу тільки в режимі візуальної видимості при ясній погоді.

Нагадаємо, міністр Омелян заявив, що у 2020 році у Мукачеві можуть збудувати аеропорт.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів