Життя   • 21 листопада 2018 року, 20:533872 ВІДЕО

Гордість та ганьба Мукачева: повний випуск програми "Інспектор. Міста"

Хто став гордістю, а хто ганьбою Мукачева: повний випуск програми Інспектор. Міста

Вчора, 20 листопада, вийшла програма "Інспектор. Міста". Цього разу Володимир Остапчук перевіряв місто над Латорицею.

Найбільше шокувала перевірка Мукачівської центральної районної лікарні. Побачене там неприємно вразило інспектора. Саме тому він залишив у медзакладі табличку "Ганьба міста".

Звісно, не обійшлося без перевірки закладів харчування. Володимир Остапчук вирішив проінспектувати один із найкращих, за його словами, ресторанів Мукачева, який йому порекомендували – "Боґрач".

Але після побаченого у закладі, Володимир Остапчук так і не наважився спробувати жодну страву і вручив директору закладу "Ганьбу міста".

Крім того, інспектор побував у ромському таборі та відвідав винний тур. Команда проекту також спробувала вийти на дилерів, одночасно перевіривши роботу місцевої поліції. Звісно, не обійшлося і без соціального експерименту з гаманцем.

Читайте також:  "Інспектор. Міста" у Мукачеві: наслідки перевірок шокували багатьох

Насамкінець, ведучий програми поспілкувався з міським головою Андрієм Балогою. Зокрема, Володимир Остапчук запитав мера Мукачева про те, чи мав він колись проблеми з наркотиками. "Просто ми натрапили на інформацію, що коли Ви проживали в США, були, якщо не помиляюся, аж чотири епізоди, пов’язані з вживанням алкоголю і наркотиків", – уточнив ведучий.

Пропонуємо подивитися, як проходила перевірка у Мукачеві, і хто отримав таблички "Гордість міста" у повному випуску програми "Інспектор.Міста".

Зазначимо, що не всі перевірки увійшли у програму. У цей випуск не потрапила перевірка муніципального транспорту Мукачева. Хоча ця структура отримала відзнаку "Гордість міста". 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів