Життя   • 5 грудня 2018 року, 12:34460

В Ужгородській міській раді надаватимуть ще одну онлайн-послугу

В Ужгороді ФОП можна зареєструвати онлайн

Напередодні між Ужгородською міською радою та Державним підприємством «Національні інформаційні системи» відбулося підписання договору, який дасть старт забезпеченню прийняття та опрацювання електронних заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, поданих із використанням порталу електронних сервісів http://online.minjust.gov.ua.

Підписантами договору виступили в.о. Ужгородського міського голови, заступник міського голови Ігор Фартушок та директор Закарпатської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Вікторія Халус.

Читайте також:  Ужгородська міськрада виборола грант

Зважаючи на суспільну потребу та важливість якнайшвидшого забезпечення можливості реєстрації і припинення фізичної особи-підприємця на підставі документів, поданих в електронній формі, державні реєстратори Ужгородської міської ради прийматимуть рішення за результатом розгляду електронних заяв, в тому числі проведення державної реєстрації в Єдиному державному реєстрі, що дасть змогу швидко та зручно, не виходячи з дому, зареєструватись  фізичною особою-підприємцем або ж припинити підприємницьку діяльність, скориставшись онлайн-сервісом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів