Життя   • 18 грудня 2018 року, 08:251050 ІНФОГРАФІКА

"Вперше в історії": Омелян повідомив для Ужгорода приємну новину

Міністр інфраструктури Володимир Омелян підтвердив, що аеропорт Ужгород пройшов сертифікацію

Ужгородський аеропорт отримав сертифікат від Європейського агентства з безпеки польотів (EASA).

Національний провайдер аеронавігаційного обслуговування Украерорух отримав сертифікат відповідності нормам Євросоюзу від Європейського агентства з безпеки польотів (EASA).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За словами чиновника, тепер аеропорт Ужгород зможе відновити повноцінну роботу, адже директор Украероруху Дмитро Бабейчук отримав сертифікат відповідності нормам ЄС Державного підприємства обслуговування повітряного руху України від директора з польотних стандартів EASA Джеспера Расмуссена в німецькому Кельні.

Читайте також:  Омелян хоче відновити аеропорт у Мукачеві, але є нюанс

 

"Вперше в історії міжнародного партнерства ЄС відкриває своє небо для країни не члена Європейського Союзу, зокрема у частині повітряного простору Словаччини", – йдеться в дописі міністра.

Про отримання дозволу також повідомили на сайті Державного підприємства обслуговування повітряного руху України “Украерорух”.

"Вперше в історії ми пішли на такий безпрецедентний крок як сертифікація провайдера аеронавігаційного обслуговування країни, яка не є членом Європейського Союзу, на відповідність вимогам ЄС", – заявив директор Украероруху Дмитро Бабейчук.

Сертифікація аеропорту Ужгород

У самому EASA визнали, що “Украерорух” успішно продемонстрував відповідність систем менеджменту, процедур та технічного забезпечення європейським вимогам.

Нагадаємо, що з ужгородського аеропорту призупинили регулярні польоти на початку червня 2018 року. За цей рік аеропорт встиг прийняти 145 нерегулярних рейсів.

Цього ж року міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив сподівання, що на Закарпатті в майбутньому з’явиться ще один аеропорт. Збудувати його планують в Мукачеві або Хусті. 

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів