PMG.ua вітає читачів з Новим 2019 роком

Життя  31 грудня 2018 року, 19:16 2504 ВІДЕО

Завершується 2018 рік. Це рік, який був дуже насиченим, плідним та цікавим.

Слідкуючи за новинами на сторінках інтернет-видання "PMG.ua", Ви не могли не помітити якісних змін у роботі ресурсу. За останні кілька місяців ми провели частковий редизайн як головної сторінки, так і внутрішніх, додали нові цікаві блоки.

Змінили не лише візуальну складову, а й те, що пересічний читач не бачить наочно – провели SEO-оптимізацію роботи. Простими словами – ми пришвидшили роботу сайту. 

Читайте також:  Прозорість закарпатських онлайн-ЗМІ: "PMG.ua" – у лідерах

В інформаційному плані редакція продовжує працювати на засадах правдивості та оперативності. Ми намагаємось подавати матеріали осмисленими та чітко структуризованими, лаконічно та оперативно. Це ті  "кити", на яких базується сучасна журналістика.

Ми постійно навчаємось та вдосконалюємось, відвідуємо численні тренінги задля професійного росту. Приємним бонусом і своєрідним визнанням є численні нагороди, які редакція отримала за останні роки. Серед них – "Лідер року" та "Лідер галузі". Але найбільшою приємністю для колективу є те, що інтернет-видання "PMG.ua" є одним із найрейтинговіших видань Закарпатської області.

У 2019 році редакція буде продовжувати вносити якісні зміни в свою роботу. Наші амбітні плани – стати для людей не тільки сайтом, де можна прочитати оперативні новини Закарпаття та України, а й бути своєрідним порадником. Ми маємо чітко намічений план розвитку, який у перспективі дасть можливість виданню "PMG.ua" стати провідним медіа Західної України.

Всі ці досягнення завдяки Вам, дорогі читачі. Саме для Вас кожного дня ми працюємо, щоб Ви отримали правдиві, перевірені та оперативні новини.

Отож, з нагоди Нового року зичимо усім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Спасибі за те, що Ви були і залишаєтеся з нами.

Ще кілька приємних побажань – на відео.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0