Мукачівська "Плювачка" тероризує ужгородців. Містяни скаржаться на її поведінку

Життя  11 квітня 2019 року, 10:39 6942 ФОТОФАКТ

Минулоріч мукачівцям дошкуляла жінка, яка пересувалася на інвалідному візку і плювала на перехожих. Звати жінку Вікторія, однак містяни назвали її "Плювачкою". Найчайстіше жінку можна було побачити у центрі міста. Вона на тільки плювала на перехожих, але й часто ображала їх, кидала у людей всім, що потрапляло під руки, обливала містян сечею.

Читайте також:  Мукачівська "Плювачка" зникла із вулиць міста. Відомо, де вона зараз

Однак кілька тижнів тому жінка зникла з вулиць міста над Латорицею. Згодом стало відомо, що "Плювачка" перебралася в Ужгород. Днями її помітили у центрі міста. Як вона туди потрапила – самотужки, чи її хтось привіз в обласний центр, невідомо.

Плювачка в Ужгороді

Але жінка вже встигла насолити ужгородцям. Як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", в обласному центрі вона поводиться так само, як поводилася в Мукачеві. Жінка плює на перехожих, кричить та обливає людей сечею. Містяни висловлюють своє обурення у соцмережах і нарікають, що ні місцева влада, ні поліція не звертає ніякої уваги на дії "Плювачки". А центральними вулицями Ужгорода стало неприємно і страшно гуляти.

Ужгородці нарікають на Плювачку

Ужгородці обурені діями Плювачки

Плювачка тероризує ужгородців

Нагадаємо, "Плювачка" тривалий час жила з матір’ю в Австрії. Але через погану поведінку її змушені були відправити додому.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0