В Ужгороді розшукують 12 студентів, у яких запідозрили дифтерію

Життя  23 жовтня 2019 року, 16:16 649

В Ужгороді розшукують 12 іноземних студентів, яких хочуть направити на госпіталізацію за підозрою у захворюванні на дифтерію. Про це повідомив лікар-епідеміолог Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Любов Данич.

"Є три випадки дифтерії, яким встановлено такий діагноз. І є 12 позитивних результатів. Тобто це обстежувалися контактні особи з першим захворілим. Від них висіяно дифтерійну паличку, тобто збудника дифтерії. Зараз їх розшукують, де вони знаходяться, чи вони по місцю навчання", – повідомила лікар.

Читайте також:  Інфекція поширюється: через дифтерію госпіталізують ще 12 хворих

Їх шукають для того, щоб направити на госпіталізацію. "Після того, коли вони будуть госпіталізовані, їх огляне ЛОР та інфекціоніст, і за результатами огляду буде встановлено: чи вони хворі, чи вони є бактеріоносіями. Тобто наразі сказати, що у нас 12 хворих, – так не можна сказати, але є 12 позитивних результатів. Це студенти міста Ужгород", – зазначила Любов Данич.

За її словами, вчора було госпіталізовано двох осіб, у яких виявили позитивний результат бактеріологічного дослідження. І сьогодні, після огляду фахівцями, комісійно було встановлено діагноз – локалізована форма дифтерії легкого ступеня.

Нагадаємо, мукачівців закликають захистити себе від небезпечної недуги.

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0