Інфекція поширюється: через дифтерію госпіталізують ще 12 хворих

Життя  23 жовтня 2019 року, 11:52 3531

В Ужгороді виявлені додаткові два випадки дифтерії, обох пацієнтів госпіталізовано до інфекційної лікарні. Про це сьогодні під час брифінгу в Закарпатській обласній державній адміністрації повідомив директор обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

З його слів, учора до інфекційної лікарні поступили два нові пацієнти з підозрою на дифтерію. «Ми провели огляд двох хворих, які вчора надійшли, їм виставили діагноз «дифтерія мигдаликів, легкий перебіг». Стан усіх пацієнтів задовільний, але сам факт, що це дифтерія – дуже насторожує», – додав Поляк. Він також уточнив, що в тих 44 осіб, у яких було взято посів, у 12 висіяно позитивні культури.

Читайте також:  На Закарпатті у студента виявили небезпечне інфекційне захворювання

«Тобто, ще 12 громадян ми маємо госпіталізувати. Ми не знаємо, чи це носії, чи це дійсно хворі, це буде додатково визначено. Це все студенти-іноземці», – уточнив Поляк.

Дифтерія

Він також повідомив, що 121 особу, які, за попередніми даними, контактували з хворими (навчаються на одному курсі), будуть додатково обстежені протягом кількох днів. Поляк також уточнив, що наразі лікарі будуть ставити питання щодо щеплення всіх іноземців, які навчаються в Ужгороді.

Читайте також:  Мукачівців закликають захистити себе від небезпечної недуги

 

«Оскільки всі хворі студенти Ужгородського національного університету і виш розташований на території Ужгорода. То саме ужгородська міська рада має на протиепідемічній комісії ухвалювати рішення про запровадження тих чи інших обмежувальних заходів», – додав директор інфекційної лікарні.

Лікар-епідеміолог ДУ «Закарпатський обласний лабораторний Центр МОЗ України» Любов Данич уточнила, що наразі має місце спалах дифтерії на території області.

Джерело: Уніан
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0