Визначено порядок денний Об’єднавчого Форуму правників, підприємців, науковців та ЗМІ

Життя  30 листопада 2019 року, 10:59 599 ВІДЕО

Визначено порядок денний Об’єднавчого Форуму правників, підприємців, науковців та ЗМІ, який відбудеться 7 грудня 2019 р., з 16.00 до 18.00 у готельному комплексі "Графський двір" (Закарпатська область, м. Мукачево, вулиця Ерделі, 36А).

Головними організаторами заходу виступили: Асоціація захисту прав правників, Рада адвокатів Закарпатської області та Мукачівська міськрайонна спілка підприємців у співпраці з Асоціацією судових репортерів та Національною спілкою журналістів.

Loading...

Читайте також:  Олексія Фазекоша обрано заступником голови партії "Соціалісти"

Серед учасників та запрошених – делегація з Італії (представники Асоціації правників та економістів Риму), адвокати та правники з усіх регіонів України, представники Закарпатського апеляційного суду та Ужгородського національного університету, народні депутати України, депутати обласної, місцевих рад та обласної адміністрації, керівництво міста Мукачево, провідні громадські організації регіону, підприємці та представники медіа.

У Мукачеві пройде  Об’єднавчий Форум правників, підприємців, науковців та ЗМІ

В порядку денному:

1. Вступна промова голови Ради адвокатів Закарпатської області, голови правління Асоціації захисту прав правників України та Мукачівської міськрайонної спілки підприємців Олексія Фазекоша.

2. Вітальні слова від представників влади та організаторів.

3. Дискусійна панель (виступи учасників).

4. Підписання Меморандуму про співпрацю.

5. Фуршет.

"І головне! Форум однозначно буде проведений на найвищому рівні, незважаючи на жодні перепони, бо як казали в культовому фільмі - "Матч состоится при любой погоде"!", – зазначив Олексій Фазекош.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0