Перехід на електронний документообіг розпочнеться з Верховної Ради

Життя  13 грудня 2019 року, 14:09 483

У Верховній Раді відбулося робоче засідання щодо переходу на єдину автоматизовану систему документів. Вже з 4 лютого 2020 року усі документи, включно з законопроєктами, мають подаватися у парламент у формі оригіналів електронних документів з електронними підписами.

До цього часу апарат Верховної Ради має невідкладно забезпечити адаптацію розроблених і чинних автоматизованих систем до вимог Регламенту Верховної Ради України, повідомляє "Голос України".

На думку керівника апарату В’ячеслав Штучний, важливим етапом є підготовка відповідної нормативно-правової бази, що має врегульовувати питання електронного документообігу, пов’язаного із законодавчим процесом.

Loading...

Читайте також:  Електронні водійські права: скільки коштують, як оформити та які є обмеження

Від грудня 2019 року до середини січня 2020-го має бути розроблено і подано на затвердження Головою Верховної Ради України такі документи:

  • Положення про єдину автоматизовану систему;
  • Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України (нова редакція);
  • Положення про порядок роботи у Верховній Раді України із проектами законів, постанов, інших актів Верховної Ради України (нова редакція).

Перехід на масштабний електронний документообіг почнеться саме з парламенту. Для полегшення опанування цим процесом Програма розвитку ООН підготувала навчальні ролики, в яких продемонстровано зручний опис операцій, будуть проведені колективні навчання, – зазначив керівник апарату Верховної Ради.

Зараз в апараті Верховної Ради проводяться навчання з користування єдиною автоматизованою системою. Сім секретаріатів комітетів уже встигли пройти ознайомлення і попереднє навчання у системі, а ще вісім включено до плану-графіка.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0