Як рятувальники проводять протиепідемічні заходи в області

Життя  13 квітня 2020 року, 15:05 1989 ФОТО

Рятувальники ДСНС Закарпаття продовжують здійснювати щоденні комплексні заходи, спрямовані на протидію поширення  СОVID-19. Не стали виключенням і минулі вихідні.

Так, фахівцями Служби порятунку продовжувалася активна інформаційна кампанія щодо ознайомлення громадян з основними правилами запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Зокрема, автомобілі рятувальників постійно курсують населеними пунктами області, щоб застерегти краян від безпечності в період карантину. При цьому враховується специфіка Закарпаття як поліетнічного краю. Приміром, в угорськомовних селах інформація оголошується на мові нацменшини.

Loading...

Читайте також:  Кабміну запропонували план проведення служб на Великдень

Також проводиться дезінфекція місць з масовим перебуванням людей  як в обласному центрі, так і в районах. Лише упродовж минулих двох діб  підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області здійснено чотири виїзди для проведення заходів з дезінфекції трьох об’єктів та 28 км дорожнього покриття. Ще службовим автобусом ISUZU «Богдан» через держкордон перевезено 23 громадян України.

У черговий раз рятувальники закликають краян дотримуватися правил карантину й без нагальної потреби на виходити на вулицю.

Нагадаємо, в області збільшилась кількість хворих на COVID-19.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0