Міністр пояснив, чому не варто випускати заробітчан за кордон

Життя  28 квітня 2020 року, 12:52 17207

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна отримує звернення від держав-партнерів про потребу в українських робітниках, але на тлі пандемії відправляти їх за кордон "нелогічно".

Про це він сказав під час онлайн-брифінгу у вівторок в Києві. 

Loading...

Читайте також:  Уряд заборонив українцям виїжджати з країни на заробітки, – ЗМІ

"Дійсно, звернення (від держав-партнерів. - ред.) є. Але ми в Україні керуємося насамперед міркуваннями безпеки і здоров’я наших громадян. В умовах поширення пандемії будь-яка подорож – це наражання на небезпеку захворювання, особливо коли ця подорож здійснюється літаком", – сказав міністр закордонних справ.

За його словами, зараз всі цілі уряду спрямовані на те, щоб повертати українців, які застрягли в різних країнах.

"Тому на цьому тлі наразі нелогічним виглядає паралельно організовувати масові чартери на вивезення українців до країн, де теж продовжується пандемія з тією чи іншою мірою інтенсивності", – заявив Кулеба. 

Водночас він підкреслив, що уряд налаштований конструктивно і готовий до перегляду позиції. 

"Ми розуміємо потребу в робітниках з боку наших партнерів і будемо готові переглянути цю позицію у контексті зміни ситуації з пандемією коронавірусу", – сказав Кулеба.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 1
Наталія 29.04.2020, 09:33
Сраку їм хай вони виживають на 5 ,6 тисяч грн на місяць! Якщо будуть платити людям 20 тисяч гривень на місяць можемо договоритися ! Це вільна Україна! людей не змушують і не будуть змушувати лишатись в Україні бо з таких грошей не виживуть!!! Хто він такий Кулеба ? В нього немає права на людей не він буде казати що робити людям де лишатися куди виїхати ми ж не в тюрмі живемо!!!