"Настала нова реальність", – міністр про виїзд заробітчан за кордон

Життя  8 травня 2020 року, 16:58 2055

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що МЗС опрацьовує запити від інших країн, які хочуть залучити українських заробітчан до себе на роботу.

Loading...

Читайте також:  Чиновники обговорили приїзд до Польщі українських заробітчан

"Настала нова реальність, коли раптом всі усвідомили – і ми, і наші партнери, що трудова міграція стала логістичною проблемою в період пандемії. Саме тому віцепрем’єру Пристайку це питання було доручено. Яка роль МЗС зараз в цьому питанні? Ми збираємо запити від держав, які потребують сезонних працівниках з України, і пересилаємо все це в офіс віцепрем’єра, який вступає в діалог з цими країнами і обговорює умови трансферу", – зазначив Кулеба.

За його словами, точних цифр кількості заробітчан за кордоном ніхто не знає, адже більшість працює нелегально. Водночас він наголосив, що в Україні не існує жодної заборони на виїзд українців за кордон, а є лише логістична проблема через карантин.

"Ми також повинні розуміти: як тільки карантинні обмеження будуть зняті, ця проблема, яка так несподівано увірвалася в сферу політики, точно так же з неї природно і зникне", – наголосив він.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0