Голова Закарпатської ОДА отримав нового заступника

Життя  4 червня 2020 року, 14:00 1782 ФОТОФАКТ

Сьогодні, 4 червня, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров представив нового заступника – Віталія Цвігуна. Він куруватиме економічний напрямок, питання інфраструктури та екології.

Як розповіли у пресслужбі Закарпатської ОДА, Віталій Цвігун закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі, магістр із міжнародного права. Здобув ступінь магістра з менеджменту організацій у Державному економіко-технологічному університеті транспорту.

Близько 10 років працював у напрямку закупівель АТ "Укрзалізниця". Більше року працював керівником філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця".

Loading...

Читайте також:  Хто такий Олексій Петров, якому Зеленський довірив керувати Закарпаттям

 

До цього Віталій Цвігун брав участь у розробці Закону України "Про публічні закупівлі" та повному супроводі запуску системи "ProZorro" від пілотного проекту до державної системи публічних електронних закупівель. Пізніше перейшов працювати директором дивізіону спецекспортерів в "Укроборонпромі".

Працював радником та помічником міністрів економічного розвитку та торгівлі, охорони здоров’я, молоді та спорту. Представник держави у наглядовій раді ДП "Прозорро. Продажі".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0