В Ужгороді курсант врятував чоловіка, який тонув в озері

Життя  28 серпня 2020 року, 12:15 936

Першокурсник гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України старший солдат Костянтин Пітюренко витяг чоловіка з озера у місті Ужгород та врятував йому життя. Про це повідомили свідки у соціальних мережах.

"Після складання іспитів в Академії я поїхав додому, аби підготуватись та зібрати речі. Ми з дружиною та друзями відпочивали на природі неподалік від озера. Раптом почули, як чоловік кричить та йде під воду і нічого не може з цим зробити. Я одразу ж пірнув до нього, коли підплив до місця де останній раз його бачив, то зрозумів, що чоловік вже під водою.

Loading...

Читайте також:  Закарпатця нагороджено медаллю "За врятоване життя"

Я почав занурюватись і шукати його. Через секунд 15-20 я його знайшов, перевернувся на спину, взяв його на руки та поплив до берега. Там люди допомогли витягнути чоловіка", – розповідає про ситуацію Костантин у коментарі відділу міжнародних зав’язків інформації і комунікації НА НГУ.

 Також рятівник розповів, як надавав першу допомогу. 

"Я вже другий рік служу у частині 3002 у місті Ужгород і там для нас проводили заняття з надання невідкладної медичної допомоги. У стресовій ситуації починаєш пригадувати все, що розповідали медики.

Тож після того, як ми викликали швидку, я поклав чоловіка до себе на коліно та поступовими рухами від початку хребта до шиї вибивав з людини воду. Як же я зрадів, коли колір шкіри в нього став змінюватись із синього на звичайний. Коли ми вже побачили, що постраждалому легше, ми сіли у свою машину та поїхали назустріч швидкій. Там передали чоловіка медикам де йому вже надали професійну медичну допомогу", – пригадує курсант.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0