Жительці Дубового виповнилося 100 років

Життя  20 жовтня 2020 року, 18:42 1115 ВІДЕО

Марію Дацер зі столітнім ювілеєм привітали від імені народного депутата України Василя Петьовки, який традиційно долучається до вітань ювілярам-довгожителям.

Марія Василівна Дацер з Дубового днями святкувала свій 100-річний ювілей. З поважною датою бабцю вітала родина та селищна громада. Рідні розповідають, життя жінки було нелегким: воєнні часи, багатодітна сім′я, важка робота у колгоспі.

Пані Марія була породіллею аж 12 разів! А от кількість внуків і правнуків бабця уже не перелічить. Овдовіла жінка близько 8 років тому, її чоловік пішов на 89 році життя.

Loading...

Читайте також:  На Мукачівщині жінка відзначила 100 років

Останні 10 років пані Марія проживає з середнім сином Антоном та невісткою Анною: після перелому тазостегнового суглобу потребувала особливого догляду. Син та невістка припускають, секретом довголіття бабці є сильний імунітет та правильне і здорове харчування. До слова, жінку не зламав навіть туберкульоз – захворювання у п. Марії діагностували на 76 році життя, і вона його зуміла побороти!

Традиційно до привітань із 100-літнійм ювілеєм долучився і народний депутат України Василь Петьовка – від його імені бабусі вручили цінні подарунки. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0