В Ужгороді відновлюють безкоштовне перевезення школярів

Життя  28 жовтня 2020 року, 16:06 963

В Ужгороді з 2 листопада відновлюється безкоштовне перевезення школярів на міських автобусних маршрутах. Рішення про це з ініціативи міського голови Богдана Андріїва прийняли сьогодні на черговому засіданні виконкому міськради.

Для підтримки сімей з дітьми шкільного віку в умовах карантину, безкоштовне перевезення школярів на міських автобусних маршрутах здійснюватиметься у період навчального року – з 1 вересня по 31 травня за наявності учнівського квитка встановленого взірця.

Крім того, безоплатним перевезенням забезпечуватимуться учні Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.

Читайте також:  Лікар Комаровський розкритикував боротьбу з коронавірусом в українських школах

Управлінню освіти Ужгородської міської ради дано доручення забезпечувати вчасне виготовлення, продовження та видачу учнівських квитків встановленого взірця.

Безоплатний проїзд школярів у місті вже діяв більше двох років – із початку березня 2016 до кінця березня 2018, а відтоді і дотепер – зі знижкою у дві гривні під час навчального року. Компенсація перевізникам за пільгові перевезення школярів не надавалася.

Нагадаємо, в одній із шкіл Мукачева стався нещасний випадок.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0