Москаль просить комітети ВР негайно розглянути законопроект про "пересічку"

Політика  4 квітня 2016 року, 07:58 1293

Геннадій Москаль направив письмове звернення керівництву Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики з проханням невідкладно розглянути зареєстрований народним депутатом Віктором Балогою проект Закону № 4223 від 15.03.2016 р. про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією).

Аналогічні звернення направлені також у комітети Верховної Ради з питань транспорту, з питань бюджету, з питань запобігання і протидії корупції, з питань європейської інтеграції та у закордонних справах. При цьому голова ОДА закликає керівництво комітетів обов’язково запросити на засідання В.Балогу, а результати розгляду законопроекту направити в Закарпатську облдержадміністрацію, – йдеться у заяві очільника Закарпатської ОДА.

"Вкрадений від спільної робочої групи громадських активістів та працівників Закарпатської митниці законопроект був тихенько зареєстрований  В.Балогою, як власний, ще 15 березня, – нагадує Г.Москаль. –  Після чого голова Верховної Ради Володимира Гройсман розписав його на вказані комітети. Знаючи наперед, що законопроект його авторства не набере у Верховній Раді більшість, В.Балога має намір заблокувати вирішення питання так званої пересічки автомобілів з іноземною реєстрацією і штучно посилити на Закарпатті пов’язану з цим соціальну напругу. Тому я прошу керівництво комітетів  визначитися із законопроектом В.Балоги, після чого на розгляд Верховної Ради буде подано розроблений спільною групою справжній законопроект про «пересічку», який має набагато більше шансів на схвалення депутатською більшістю".

Раніше повідомлялось, що у Парламенті зареєстровано законопроект про "пересічку" раз на рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0