Всесвітньовідомий кардіохірург підтримав Валерія Лунченка на виборах до ВР: продовження історії

Політика  4 липня 2019 року, 15:38 1108 ФОТО

Чесність і порядність перемогла, а брехня і обман підуть в історію. Всесвітньовідомий кардіохірург Василь Лазоришинець підтримав Валерія Лунченка на виборах до Верховної Ради. 

Василь Лазоришинець, всесвітньовідомий кардіохірург, керівник «Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова» повідомив про те, що на виборах до Верховної Ради підтримує Валерія Лунченка, як політика, який насправді може змінити життя краю на краще.

Читайте також:  Валерія Лунченка підтримав знаний закарпатець

Нагадаємо, раніше фото з Василем Лазоришенцем у соцмережах постив Віктор Балога, намагаючись, очевидно, заручитися підтримкою відомого медика. Не зважаючи ні на що, Василь Лазоришинець підтримав Валерія Лунченка, про якого написав: «Молодий, енергійний, принциповий – він своїми справами довів, що зможе змінити життя наших земляків на краще. Це – Валерій Лунченко. Прошу всіх, кому не байдуже наше майбутнє, підтримати 21 липня на виборах до Верховної Ради нашого земляка Валерія Лунченка. З ним разом ми зможемо зробити для нашого краю більше!».

Тож  виходить, що чесність і порядність перемогли, а брехня і обман старих політиків, як от, заяви лідера «Єдиного Центру» — ідуть в історію.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0