Прес-реліз

В Ужгороді зростає кількість людей, зацікавлених у підробітку

10 грудня 20:01 1596

В Ужгороді проблему безробіття люди вирішують за допомогою підробітку. За підрахунками по методології МОП, в Закарпатській області приблизно 14,9 відсотків безробітних від загальної кількості працездатного населення – такі офіційні дані обласної  Служби зайнятості станом на жовтень 2015 року. Підробіток для багатьох людей стає ефективним способом подолання проблеми з грошима на період відсутності постійної роботи. Один зі способів пошуку додаткової роботи, яким віднедавна стали користуватися ужгородці – спеціалізований сервіс Метнись Кабанчиком.

Людей цікавлять побутові послуги

За інформацією адміністрації проекту, наразі в Ужгороді користувачами сайту стали 1200 містян: з них 700 зареєструвалися в якості виконавців, а 500 – в якості замовників. Спостерігається стабільне зростання кількості спостерігачів від початку роботи сервісу, з квітня 2015 року. Містяни замовляють різноманітні послуги, але переважає побутовий напрямок. Серед розповсюджених замовлень:

– прибирання квартир;

– дрібний ремонт;

– допомога «домашнього майстра» тощо.

Завдяки системі вибору виконавця, що дає змогу попередньо продивитися портфоліо, відгуки і рейтинг кожного кандидата, можна замовляти і досить дорогі послуги: наприклад торти на замовлення чи ремонт у квартирі.

Керівництво думає про розширення

Наразі це єдине онлайн-представництво проекту в Закарпатській області (філіал сервісу є у кожному обласному центрі країни). Як стверджує керівник проекту Роман Кірігетов, зараз йде вивчення рівня зацікавленості громадян можливостями легкого пошуку підробітку і виконавців. Проаналізовані тенденції вже дають планувати відкриття онлайн-філіалів в інших великих містах Закарпатської області.

Сервіс вже успішно показав себе у мегаполісах: у Києві, Харкові та Дніпропетровську він залучив декілька тисяч користувачів, що мають змогу замовляти послуги дешевше і надійніше та шукати підробіток більш швидко і безпечно.

Люди, які шукають підробіток в Ужгороді за допомогою сайту, зацікавлені у широкому спектрі завдань для людей з різною кваліфікацією, у безпеці, у легкому пошуку підробітку без великих затрат часу. Подібні переваги наразі можуть дати лише спеціалізовані онлайн-проекти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter