Прес-реліз

Вигідний сезон осіннього сервісу "Renault"

17 жовтня 13:03 868

Renault в Україні оголошує про запуск осінньої сервісної кампанії, яка триватиме з 7 жовтня до 30 листопада 2016 року в офіційних дилерських центрах Renault. Спеціальна сервісна пропозиція надає можливість з максимальною вигодою виконати діагностику підвіски автомобіля за фіксованою ціною 99 грн.

У період сервісної акції всім клієнтам MY RENAULT пропонується продіагностувати найбільш важливі системи автомобіля за фіксованою ціною 99 грн, що передбачає:

– діагностику підвіски (в т.ч. залишкова товщина гальмівних колодок і дисків);

– діагностику стану шин (в т.ч. залишкова глибина протектора і стан шин);

– перевірку рівнів робочих рідин і щільності гальмівної і охолоджуючої рідин.

В рамках акції для власників автомобілів Renault передбачені також особливі привабливі умови:

 на придбання зимової рідини склоомивача (5 л) за ціною 199 грн;

 на купівлю запасних частин зі знижкою до 20%;

 10% знижки на роботи з установки акційних запасних частин.

Акційна пропозиція на запасні частини поширюється на: гальмові колодки, гальмові диски, амортизатори, кульові опори, важелі підвіски, кермові тяги і наконечники, втулки і стійки стабілізатора, пружини підвіски, підшипники поворотні, підшипники маточини, колеса, щітки склоочисників, рідинe склоомивача.

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT за допомогою офіційного сайту компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Про інші привабливі пропозиції власники Renault зможуть дізнатися, реєструючись на порталі MY RENAULT, та відвідавши свій особистий кабінет, де клієнту надається можливість:

– планувати сервісні роботи на автомобілі,

– отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

– економити більше за інших в період дії акційних пропозицій.

З моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 33 700 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій та користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

Отримайте акційну пропозицію на Ваш Renault в найближчому дилерському центрі Renault!

Детальну інформацію про умови акції Ви можете дізнатися за тел. (03131) 3-13-34 або за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3, автосалон Авто Акорд або на офіційному сайті компанії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter