• "Ужгород" здобув перемогу та вперше піднявся з дна турнірної таблиці

"Ужгород" здобув перемогу та вперше піднявся з дна турнірної таблиці

У поєдинку 19 туру Першої ліги “Ужгород” у рідних стінах здобув важливу перемогу над луцькою “Волинню”. Все вирішив один точний удар у виконанні Віктора Хомченка.

Уже на старті матчу “Волинь” була близькою до голу. Іван Цюпа на 5 хвилині гостро пробивав зі штрафного – Михайло Готра перевів на кутовий.

Протягом наступної десятихвилинки гравці обох команд пристрілювались, однак точності бракувало.

"Минай" втратив перемогу над "Інгульцем"

На 19 хвилині після м’якого навісу з правого флангу Віктор Хомченко пробивав з декількох метрів у падінні – м’яч влучив у поперечку і відлетів за межі поля. Більше у першому таймі по справжньому гострих моментів команди не створили.

Друга половина зустрічі розпочалася з гострого епізоду за участі Сіаваша Хагназарі. Гравець “Волині” цілив у дальній кут, але не влучив.

А на 55 хвилині “Ужгород” відкрив рахунок у матчі: Василь Пиняшко віддав під удар Віктору Хомченку, а той поцілив у дальній кут – 1:0.

На 69 хвилині Артур Рябов пробивав з-за меж штрафної – вище. Ще через хвилин 10 він же спробував ще раз пробити з-за меж штрафної, однак так само неточно.

На заключних хвилинах на ударну позицію вивели Вадима Мердєєва: той пробивав уже у підкаті, але не зумів переграти Віталія Неділька.

“Ужгородці” наразі мають 15 залікових балів і покидають останню сходинку.