Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У Мукачеві з’явиться новий стадіон

У Мукачеві з’явиться новий стадіон

Вже у 2020 році у Мукачево має з’явитися новий легкоатлетичний стадіон. І навіть більше. Про це розповів президент ФЛАУ Ігор Гоцул після зустрічі з міським головою Андрієм Балогою. Закарпаття не перший рік розглядається як альтернатива Криму у плані підготовки українських спортсменів до змагань, особливо в осінньо-весняний період. «За кліматичними умовами вони співставні, а по співвідношенню ціна-якість у питанні готелів і організації харчування Закарпаття навіть має певні переваги», – говорить Ігор Гоцул.

ВІДЕО ДНЯ

У Хусті й Ужгороді вже завершується реконструкція стадіонів, а за два роки до них має додатися і ще одна арена. В останні роки Мукачево неодноразово приймало зимові чемпіонати України метань. Традиційними стали і змагання з метань «Чотири оберти Сюча», присвячені пам’яті Євгена Сюча. «Євген Сюч – уродженець цих місць. Він був одним з фундаторів сучасного уявлення про техніку метання молота. Я відвідував змагання, присвячені його пам’яті, спілкувався з атлетами і тренерами, а також з міським головою. Ми докладемо зусиль для збереження «Чотирьох обертів Сюча» як однієї з візитівок Мукачева і спільно працюватимемо над тим, щоб турнір розвивався і набирав обертів, до яких прагнуть і організатори, і місто».

Змагання пам’яті Євгена Сюча проводяться восени. У 2019 році вони заплановані на 7-10 листопада. І вже за два роки цей турнір, як і вся легка атлетика міста, мають вийти на новий рівень і нову арену. «Я говорив з міським головою та його заступниками. Ми ставимо амбітні плани стосовно майбутнього стадіону у Мукачеві», – продовжує Ігор Гоцул.

Реклама
У Мукачеві з’явиться новий стадіон – 01

Тут планується поява сучасного стадіону на вісім доріжок, з зонами для розминки і метань. «Згідно з вимогами ІААФ, ми плануємо, що стадіон міститиме всі необхідні сектори, включаючи сектори для метань. Останні використовуватимуть під час змагань, а розминка перед ними і тренування під час НТЗ відбуватимуться на окремому секторі», – пояснює Ігор Євгенович.

Реклама
Читайте також:
Ремонт стадіону "Авангард" в Ужгороді триває

«Ми домовилися про те, що відразу після закінчення різдвяних свят надсилаємо експертів, які спільно з представниками міста розпочнуть роботу над концепцією цього стадіону і кошторисною документацією. Якщо все буде складатися так, як заплановано, то наступного року ми не лише зможемо закінчити проектно-кошторисну документацію, а й розпочати реконструкцію основного ядра стадіону і допоміжних будівель – роздягальні, сауни, тренажерної зали і невеличкого манежу, в якому можна тренуватися у негоду. Упродовж 2019-2020 років ми маємо повністю завершити реконструкцію, включно зі стадіоном для розминки й окремим сектором для метань», – говорить Ігор Гоцул.

Як зазначили у прес-службі ФЛАУ, крім того у спортивному комплексі заплановані два басейни – звичайний і з термальною водою. «Це дуже важливо для спортсменів на певних етапах тренувань і відновлення», – додав посадовець. Він також зазначив, що після реконструкції стадіон у Мукачеві зможе претендувати на національні та міжнародні змагання. Проте якщо говорити, приміром, про міжнародні турніри, то багато що буде залежати і від того, чи з’явиться у Закарпатті міжнародний аеропорт.

Реклама

При цьому Ігор Гоцул звернув увагу на те, наскільки змінилося Мукачево за останні роки: «Місто має сучасний вигляд, воно цікаве. Це дасть змогу спортсменам не тільки тренуватися, а і комфортно себе почувати у психологічному плані. Адже довготривале перебування на одній і тій самій базі під час навчально-тренувального збору, коли немає можливості відволіктися і мати якусь психологічну віддушину, є досить серйозним навантаженням на психіку атлетів. Мукачево – дуже позитивне місто».

«Цей проект реальний. Унаслідок тих процесів, які існують у державі, міста отримали достатньо серйозні кошти, і його реалізація може бути повністю здійснена коштом міста Мукачево. Щонайменше ми на це зараз орієнтуємося у реалізації проекту», – додав на завершення розмови посадовець.

Нагадаємо, на Закарпатті змагалися понад 150 дзюдоїстів.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно