Не лише для дітей: небанальні ігри для компанії друзів
Нерідко, зібравшись компанією, хочеться не лише поспілкуватися, а й розважитися.
Саме для цього зібрали для вас найкращі ігри для компанії, які підійдуть навіть для дорослих. Ці варіанти підійдуть як для тих, хто любить активність, так і для інтелектуалів.
ВІДЕО ДНЯГра в «П»
Це — цікава версія гри «Капелюхи», але без потреби у спеціальних аксесуарах. Один гравець загадує іншому слово, яке потрібно пояснити за допомогою слів, які починаються на «п», за винятком однокореневих слів. Наприклад, слово «будинок» можна пояснити так: «побудував — проживаю». Якщо слово не вгадано зразу, можна надавати додаткові асоціації. Після вгадування ведучий шепоче нове слово тому, хто вгадав, і стає на його місце.
Photo Scavenger Hunt
Це одна із веселхи та креативних ігор для компанії на свіжому повітрі. Вона заохочує гравців фотографувати певні предмети або сценарії зі списку. Наприклад, список може включати кумедний знак, собаку у костюмі, незнайомця, що танцює дивний танець, чи птаха у польоті. Перемагає той гравець або команда, які першими заповнили список.
РекламаДля успішного проведення такого фотополювання можна встановити обмежений час, визначити певну зону, куди гравці можуть повернутися зі своїми фотографіями, та при необхідності запросити суддю для оцінки знімків.
Контакт
Ведучий виголошує слово і називає першу букву цього слова іншим гравцям. Наприклад, якщо слово «катастрофа», то перша буква — «К». Кожен інший гравець має придумати слово, що починається з цієї букви, і пояснити іншим, що саме він задумав, не називаючи його.
Якщо хтось з гравців зрозумів, яке саме слово задумав той, хто пояснював, він говорить «Є контакт!» і обидва починають рахувати до десяти вголос, а потім кажуть свої слова. Якщо слова збігаються, то ведучий називає другу літеру слова, і гра продовжується з наступною літерою. Якщо ж слова не збігаються, гравці продовжують намагатися придумати і пояснити нове слово.
Гра «Я сиджу»
Гра призначена для двох або більше гравців і має надзвичайно прості правила. Протягом дня (або певного часу за домовленістю) кожен гравець, сідаючи куди-небудь, повинен сказати: «Я сиджу». Це повинно бути сказано так, щоб їх почув хоча б один із інших гравців.
РекламаЯкщо гравець забуде це сказати, коли сідає, інший гравець віддаляється на максимально можливу відстань та починає вголос рахувати так, щоб це чув сидячий гравець. Кожен нарахований бал віднімається з рахунку гравця, який сів мовчки. Рахунок може бути будь-яким, залежно від часу, який ви відводите для гри, проте рекомендується починати зі значення 100. Гру можна завершити, якщо гравець, який сів, підбігає та торкається гравця, що рахує.
Огірок
Це — одна із ігор для компанії, яка полюбляє пробувати щось цікаве. У ній вибирається один ведучий, а всі інші стають в тісний коло, плече до плеча, з руками за спиною. Суть гри полягає в тому, щоб непомітно передавати огірок один одному за спиною і, кожного зручного моменту, приймати від нього невеличкий кусочок.
Завдання ведучого полягає в тому, щоб відгадати, в чиїх руках знаходиться огірок. Якщо ведучий правильно вгадує, гравець, який утримував огірок, займає його місце. Гра триває до тих пір, поки огірок не буде з’їдений.
«Збираю валізу»
Це чудовий варіант гри для розваги в автобусі з будь-якою кількістю людей. На початку вимовляється фраза: «Збираюся у подорож, візьму із собою…», після чого називаються кілька речей, які повністю або частково пов’язані між собою. Учасники повинні розуміти, за якою основною ознакою відбираються предмети для подорожі. Наприклад, перераховані вище об’єкти можуть мати червоний колір.
Відгадай пісню
Це — один із чудових варіантів ігор для компанії від чотирьох-п’яти гравців. Ведучий видаляється, а решта гравців вибирають відому пісню і розподіляють між собою її слова — кожному по слову. Наприклад, загадали пісню «Я так хочу до тебе»: одному гравцеві дістається слово «я», другому — «так», третьому — «хочу», четвертому — «до», п’ятому — «тебе». Ведучий повертається і починає задавати питання — найрізноманітніші і несподівані: «Твоє улюблене місто?», «Куди впадає Волга?», «Що робити і хто винен?».
Завдання тих, хто відповідає — вжити у відповіді своє слово і постаратися зробити це так, щоб воно не дуже виділялося; відповідати потрібно швидко і не дуже докладно, але не обов’язково правдиво. Відповідями на питання можуть бути, наприклад, «Я не можу обрати одне місто, але нехай сьогодні це буде Ріо-де-Жанейро» або «Волга — в Каспійське, але так відбувається не завжди, кожен третій рік вона впадає в Чорне». Ведучий повинен вловити, яке слово у відповіді зайве, і вгадати пісню. Гра часто проводиться з рядками з віршів, а не з пісень.
Раніше видання публікувало 5 фільмів для сімейного перегляду.