Бібліотечні фонди Закарпаття поповнились книгою про Василя Гарагонича
Книга «Світло далекого вирію…» з’явилась на полицях Наукової бібліотеки Ужгородського національного університету, Мукачівської центральної бібліотеки імені О. Духновича та бібліотеки Мукачівського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Почесну місію передачі книг виконали сини відомого науковця та журналіста – Іван і Василь.
Цього тижня книга була презентована Мукачівській центральній бібліотеки імені Олександра Духновича та бібліотеці Мукачівського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України. Примірники видання для цих закладів передав молодший син Василя Гарагонича – Василь.
Як зазначив директор Мукачівського фахового коледжу Юрій Юрійович Садварі для закладу, який він очолює надзвичайно приємно отримувати цю книгу, адже Василь Васильович Гарагонич певний час свого життя пов’язав і з цим навчальним закладом.
Також примірники книги «Світло далекого вирію…» отримав і Мукачівський кооперативний фаховий коледж бізнесу. Саме цей навчальний заклад закінчив із відзнакою Василь Гарагонич (спеціальність «Товарознавство і організація торгівлі непродовольчими товарами»). А згодом працював тут.
Примітно, що саме в цьому навчальному закладі багато років на посаді заступника директора з виховної роботи трудився і батько Василя Васильовича – Василь Андрійович Гарагонич.
«Це фундаментальна праця про дуже достойну Людину. Книга «Світло далекого вирію…» дорога нам як пам’ять про Василя Васильовича, якого ми добре знали і поважали. Він присвятив усе своє життя викладанню і журналістиці. Мав ще багато планів, які, на жаль, не судилося реалізувати. Але людина жива доти, доки про неї пам’ятають», – зауважила заступник директора Мукачівського кооперативного фахового коледжу бізнесу Любов Долинська.
Придбати книгу «Світло далекого вирію…» ви можете у магазині «Книгарня» (Мукачево, площа О. Духновича, 5) або в книгарні «Кобзар» (Ужгород, площа Корятовича, 1). Також можете купити книгу онлайн.
Всі матеріали в цій публікації розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International.