Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Мукачівський науковець взяв участь у написанні монографії

У медицині, як і в бутті людей, іще чимало проблем, до розв'язання яких «не доходять руки», а точніше – не доходить розум у супрязі з наукою. Тому й значиме, що група науковців України, серед яких і...

У медицині, як і в бутті людей, іще чимало проблем, до розв'язання яких «не доходять руки», а точніше – не доходить розум у супрязі з наукою. Тому й значиме, що група науковців України, серед яких і мукачівський кандидат медичних наук, спеціаліст ЛОР Обласної дитячої клінічної лікарні Василь Васильович Дячук. Втім, його знають у Мукачеві й краї давно: дослідник, науковець, в арсеналі якого медичні розвідки, практичні пошуки, а щодня він – лікар, а часто – і вночі, цілодобово – на варті здоров'я найменших наших громадян – дітей Мукачева, сіл і селищ району, краю, а буває, і в інших регіонах без його консультацій, порад, безпосередньої участі в лікуванні хлопчиків і дівчаток не обходяться.

Тож радує, що Василь Васильович – кандидат медичних наук – разом з професорами – докторами медичних наук Андрієм Лайком, Дмитром Заболотним, Олегом Мельниковим, та іншими науковцями взяв участь у написанні монографії «Аденоїдит», в якій розглянуто ряд проблем, розв'язання котрих допоможе зміцнити здоров'я дітей, додасть їм віку «літ до ста рости».

Друга монографія, в написанні якої Василь Дячук взяв участь з відомими вченими України – професорами, членами-кореспондентами наук, заслуженими лікарями України, – «Папіломатоз гортані та трахеї у дітей». Для звичайного читача – навіть вимовити важко, але медики-науковці розкривають нові шляхи лікування захворювань у дітей, часто – до 3-річного віку. Вчені запропонували чимало методів лікування складного захворювання, вони прислужаться оториноларингологам та іншим фахівцям у лікуванні хворих з папіломами гортані й трахеї. Втім, як наголошується в передмові до видання, все зібране буде корисне й науковцям.

Василь Греба