Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Економіка
  • "Нафтогаз" призупинив дію тарифного плану "Місячний" і заявив про рекордні ціни за 13 років

"Нафтогаз" призупинив дію тарифного плану "Місячний" і заявив про рекордні ціни за 13 років

"Нафтогаз" призупинив дію тарифного плану "Місячний" і заявив про рекордні ціни за 13 років

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" тимчасово скасувала місячні тарифи на блакитне паливо: вони стали невигідними через рекордні за останні 13 років цін на газ в Європі. Всі клієнти, які вибрали своїм постачальником держкомпанію, як і раніше будуть користуватися річним тарифом. Його розмір становить 7,96 грн за кубометр.

ВІДЕО ДНЯ

Про це йдеться в заяві "Нафтогазу". До цього місячний тариф становив 13,13 грн за куб. А з урахуванням того, що ціни на газ в Європі залишаються на високому рівні, цілком можливо, що ціна на серпень виросла б. "Компанія не отримує заявки на зміну тарифного плану і станом на сьогодні не бачить потенційної вигоди в переході клієнтів на обслуговування за умовами "Місячного", – йдеться в заяві.

Читайте також:
Ціни на газ в Україні перетнули рекордну позначку
Реклама

З 1 травня 2021 року, відповідно до постанови НКРЕКП, усі постачальники автоматично перевели своїх клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Розмір місячного тарифу залежить від ситуації на європейському ринку, де ціни на газ є рекордно високими за останні 13 років.

Станом на початок липня ціни на природний газ у Європі продовжили свою тенденцію до зростання і в середньому збільшилися на майже 14% у порівнянні з попереднім тижнем — з 31,8 євро/МВт∙год до 36,2 євро/МВт∙год.

Реклама

"До причин у вигляді слабкого забезпечення ринку газом на фоні технічного обслуговування газопроводів та високої конкуренції на скраплений газ, додалися ще декілька не менш важливих факторів. Серед них: відмова "Газпрому" забронювати додаткові потужності для транзиту газу через Україну, планові відключення газопроводів "Ямал" та "Північний потік", – йдеться в заяві.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно