Мешканці села Забродь виповнилось 100 років. Жінка розповіла про своє життя та війну

Життя  3 січня 2022 року, 16:01 822 ФОТО

1 січня мешканка села Забродь Хустського району відсвяткувала свій 100-й день народження. Життя пані Марії було далеко нелегким. Доводилося важко працювати у колгоспі, і робити усе можливе для того, аби прогодувати та гідно виховати дітей, а їх у неї було аж 6, двох, з яких ювілярка вже пережила.

Про ці трагічні події жінка згадує із сльозами. Так само з болем жінка згадує часи війни. Пригадує, як батьки змушували її малу ховатися у полі, чи у льосі, аби не налякатися. Адже військові приходили у хати по кілька разів на день.

Читайте також:  Жительці Дубового виповнилося 100 років

Зараз каже, що зважаючи на ситуацію в нашій країні зараз, єдине про що просить у Бога – мирного неба над головою, і щоб ті часи більше ніколи не повторювались. Незважаючи на всі життєві випробування пані Марії вдалося побудувати міцну та дружню родину, у складі 4 дітей, 16 внуків, 25 правнуків та 2праправнуки. І свій ювілей жінка відзначила у великому родинному колі.

Рідні розповідають, що зараз пані Марія свої дні здебільшого проводить за молитвою. Телевізор не полюбляє дивитись, а ось спілкуватись з рідними і проводити час за теплими розмовами просто обожнює. Онуки поважають та люблять Марію Степанівну, пишаються нею і тепло згадують, як піклувалась про них у дитинстві і радувала смакотою.

А причину бабусиного довголіття вбачають у її надзвичайно спокійній, лагідній вдачі та працьовитості. Із нагоди 100 літнього ювілею пані Ганну вітала вся її родина. Також допривітань долучився народний депутат України Василь Петьовка. З вітаннями та щирими побажаннями помічник народного депутата України Михайло Штефко вручив довгожительці цінні подарунки, серед яких і пральна машина.

У свою чергу ювілярка подякувала за вітання та сердечно побажала усім жителям рідного Закарпаття щастя, здоров’я, добробуту та благополуччя.

Нагадаємо, закарпатка відсвяткувала 100-річний ювілей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0