Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачеві говорили про підсумки святкування 1025-ліття хрещення Київської Русі (ФОТО)

У Мукачеві говорили про підсумки святкування 1025-ліття хрещення Київської Русі (ФОТО)

У Мукачеві говорили про підсумки святкування 1025-ліття хрещення Київської Русі (ФОТО)
У прес-центрі "Панорама" відбулась прес-конференція за участю Преосвященнійшого Владики Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського. Вона була присвячена дуже важливому питанню – підсумкам...

У прес-центрі "Панорама" відбулась прес-конференція за участю Преосвященнійшого Владики Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського. Вона була присвячена дуже важливому питанню – підсумкам святкування 1025-ліття хрещення Київської Русі у цьому завершальному ювілейному році.

ВІДЕО ДНЯ

Погодьтесь, подія неординарна, актуальна, вельми сучасна і, до певної міри, має історичне значення, бо колектив редакції готується до свого 70-річного ювілею з дня виходу першого номера нашої попередниці – газети «Прапор перемоги».

Нам приємно констатувати, що це була перша зустріч у прес-центрі і що в ній люб’язно погодився взяти участь шанований і авторитетний у нашому краю єпископ УПЦ Феодор.

Реклама

Прес-конференцію відкрив шеф-редактор газети «Панорама», доктор історичних наук Василь Гарагонич. Він повідомив про мету і завдання новоствореного прес-центру, його структуру, відтак озвучив тему зустрічі, представив учасників та надав слово Владиці Феодору.

У своєму аргументованому й переконливому виступі Владика Феодор відзначив важливе значення хрещення Київської Русі для нас, велику роль просвітницької діяльності рівноапостольних Кирила і Мефодія, пам’ятник яких стоїть у центрі Мукачева, історичне значення причетності Київського князя Володимира до хрещення Русі-України та про діяльність мукачівської єпархії у зв’язку з відзначенням 1025-літнього ювілею.

Реклама
У Мукачеві говорили про підсумки святкування 1025-ліття хрещення Київської Русі (ФОТО) – 01

Гість прес-центру відповів на численні запитання присутніх, а подальша зацікавлена розмова вилилась у дружнє обговорення питань значення духовності, ролі засобів масової інформації у сучасному інформаційно насиченому світі.

На прес-конференції домовлено про майбутню тіснішу співпрацю журналістів та православної єпархії в питаннях просвітницької діяльності, інформування населення про духовність, віру, мораль тощо.

Реклама

Бо ж, по суті, і релігія, і ЗМІ виконують спільні й важливі функції: формують державницький світогляд, християнську мораль, вказують людям шляхи достойного життя, сприяють вихованню людських чеснот, насамперед любові й добропорядочності, допомагають знаходити істину.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно