Мукачівка відзначила у свято 8 Березня столітній ювілей

Життя  10 березня 2017 року, 12:59 789 ФОТО

100 років від дня народження відзначила мукачівка Нехама Рейблат 8 березня. Іменинницю привітали та передали цінні подарунки від імені  народного депутата України Василя Петьовки.

Нехама Лейбівна Рейблат працювала вчителькою біології у ЗОШ №4 міста Мукачева. Учні і досі з вдячністю згадують свою вчительку. Зараз пані Нехама оточена любов’ю  рідних та близьких, і всі вони прийшли привітати ювілярку з Днем народження. Родина у Нехами Рейтблат велика, лише правнуків має семеро. Донька жінки, пані Роза розповідає: все життя іменинниця багато  та невтомно працювала,  має і секрет довголіття. Каже: головне – любити свою роботу та людей, які  тебе оточують.  Цими  життєвими принципами керується і досі, навіть у 100 років.

Привітали іменинницю і від імені народного депутата України Василя Петьовки. Зокрема, його помічник-консультант Михайло Штефко прийшов не тільки із листівкою і квітами, а й вже традиційно, з цінними подарунками. В дарунок на столітній ювілей Нехама Лейбівна отримала від народного депутата України Василя Петьовки сучасний пилосос та газову плиту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0