Життя   • 11 травня 2018 року, 11:42754

Побачила світ нова монографія професора Василя Гарагонича

Побачила світ нова монографія професора Василя Гарагонича

У наукових здобутках Ужгородського національного університету є частка праці кожного з 145 докторів наук, професорів та понад 700 кандидатів наук, доцентів, що трудяться у закладі вищої освіти і навчають майже 15 тисяч студентів.

Університет входить до переліку найкращих – за показниками освітньої, наукової, міжнародної, інноваційної та інформаційної діяльності закладів вищої освіти України, посідаючи 20 позицію в консолідованому рейтингу (тоді як, скажімо, Мукачівський державний університет аж… 171!), 24 місце у рейтингу Вебометрікс, 12 – у рейтингу SciVerse Scopus та 36 позицію у рейтингу ТОП-200 вишів України, – йдеться у газеті «Панорама» у номері від 3 травня.

Кожен науковець університету робить посильний внесок у загальну скарбничку. Ось і нещодавно у міжнародному видавництві LAP (LAMBERT Academic Publishing) побачила світ нова монографія професора кафедри туристичної інфраструктури та сервісу факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ, доктора історичних наук, заслуженого працівника освіти України Василя Гарагонича «Співробітництво молоді прикордонних областей України і сусідніх країн». До речі, це вже сьома монографія науковця і перша, видана за кордоном. У ній досліджується важливий і перспективний напрям міжнародних відносин. Монографія підготовлена на основі дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук «Співробітництво молоді західних прикордонних областей України і країн Східної Європи: історія, проблеми, тенденції (друга половина 50-х – початок 90-хроків XX ст.)», захищеної у 1992 році в УжДУ.

Незважаючи на минулі понад 25 років, багато думок, висловлених у ній, зберегли свою актуальність і до цього дня, а викладений фактаж може прислужитися як нинішнім, так і майбутнім дослідникам. Матеріали дисертації публікувалися у різних наукових виданнях в Україні та за кордоном у форматі окремих статей і зацікавили редакторів міжнародного видавництва «LAP». І ось тепер ми маємо цілісну монографію, яка, безперечно, стане у нагоді науковцям, які цікавляться даною проблематикою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів