Життя   • 3 серпня 2018 року, 15:04714 ВІДЕО

В УжНУ триває подача оригіналів документів для вступу

Минулого тижня в Ужгородському національному університеті завершилася вступна кампанія. Наразі в найбільшому закарпатському виші розпочався наступний етап вступу – подача оригіналів документів до навчального закладу.

"1 серпня, були оприлюднені списки абітурієнтів, які рекомендовані для зарахування на місця державного замовлення, – зазначив заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДВНЗ "УжНУ" Ярослав Агій. – Таких рекомендацій по університету було надано 771. Абітурієнти у своїх особистих електронних кабінетах – у них з’явилася інформація про те, куди вони рекомендовані до зарахування".

Читайте також:  В УжНУ відкрили нову спеціальність

До 18 години 6 серпня такі вступники повинні виконати необхідні умови для зарахування. Їм потрібно подати оригінали документів до приймальної комісії та підписати роздруковану електронну заяву.

Подача оригіналів документів на платну форму навчання триватиме довше – аж до 17 серпня. Вступники, які не були рекомендовані на державне замовлення, але принесли оригінали на навчання за контрактом до вказаного терміну, отримають шанс опинитися серед бюджетників. Така умова надається технічним та природничим спеціальностям.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів