Життя   • 4 лютого 2019 року, 13:56533

Грип не відступає: за тиждень госпіталізували понад 300 закарпатців

Грип не відступає: за тиждень із респіраторними інфекціями госпіталізували понад 300 закарпатців

За минулий тиждень (25 січня – 1 лютого) із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів охорони здоров’я області звернулося 8 281 особа. Показник захворюваності становить 657 на 100 тисяч населення і перевищує визначений епідемічний поріг на 21%. Реєструється збільшення кількості звернень у порівнянні з попереднім тижнем на 52% (на 2 835 випадків).

Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою, 5 341 дитина віком до 17 років (65% від усіх захворілих) та 2940 дорослих (35%). Залишаються найвищими інтенсивні показники захворюваності серед дітей віком 5-14р. та 15-17 років, приріст захворілих у цих групах порівняно із попереднім тижнем на 73% та 65% відповідно. Найбільше зверталися за медичною допомогою діти у Свалявському, Мукачівському та Рахівському районах, у місті Мукачеві (70% захворілих).

Читайте також:  Грип на Закарпатті: медики розповіли, коли очікують пік захворювання

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 319 осіб (4% захворілих). Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу А у 16 хворих, в тому числі 8 у дітей та 8 у дорослих (9 у м. Ужгород, 4 в Ужгородському та 3 в Берегівському районі). Перевищені епідемічні пороги у Воловецькому, Міжгірському, Ужгородському, Березнянському, Мукачівському, Виноградівському районах та в Ужгороді.

Призупинено навчальний процес ще на тиждень у школах міста Ужгород, Ужгородського району, деяких навчальних закладах Волівецького району, школах Виноградівського, Міжгірського, Іршавського, Березнянського, Берегівського, Рахівського районів та Мукачева. Продовжено канікулярний період у школах Тячівського району до 8 лютого. Протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.

Нагадаємо, в Україну прийшов грип-убивця. Лікарі розповіли чим він небезпечний.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів