Чим підживити розсаду помідорів, щоб отримати гарний урожай

Розсаду помідорів потрібно підживлювати спеціальними розчинами, аби вона була міцною і щоб її потім можна було спокійно посадити у відкритий грунт.
Навесні розсаду помідорів в домашніх умовах можна підживлювати спеціальноми розчинами, приготованими власноруч. Приготувати їх доволі легко, а результати будуть помітні вже за 4-5 днів.
ВІДЕО ДНЯБез кореневого підживлення розсада буде слабкою і тонкою. Тому хороші господарі знають, що навесні варто приділяти особливу увагу підживленню, адже це ключовий фактор, який допоможе згодом отримати хороший урожай соковитих томатів на городі.
Чим підживити розсаду помідорів навесні
Варіантів є чимало. Це можуть бути і азотні добрива, і калієві, і фосфорні. Але ми розповімо про два найбільш ефективні органічні розчини, які можна зробити самостійно. До речі, такими розчинами господарі підживлюють розсаду вже не один рік.
РекламаПерший спосіб підживлення — це курячий послід. У відро потрібно поставити 3 кг курячого посліду, залити водою і дати настоятися впродовж тижня. Періодично помішуйте цей розчин, хоча б раз на день.
РекламаПеред тим, як будете використовувати розчин і підживлювати ним томати, його треба процідити і розвести у воді в пропорції 1:10. І тільки потім підживлювати розсаду. Склад такого органічного добрива дуже корисний для помідорів.
Другий спосіб — це використання яєчної шкарлупи. Аби приготувати таке добриво, треба налити у ємність 3 літри теплої води, додати туди подріблену шкарлупу 5 яєць і залишити настоюватися впродовж 4 днів. Далі розчин треба процідити і тоді ним можна підливати помідори.
Цей розчин стимулює зростання розсади, робить її міцною, але водночас не витягує її. Завдяки яєчній шкарлупі підвищується стійкість томатів до хвороб і несприятливих погодних умов.
РекламаПідживлювати розсаду найкраще вранці після поливу. Розчини треба виливати під корінь. Врахуйте також, що удобрювати томати варто вже після пікірування, коли розсада матиме хоча б 2-3 листочки.
Нагадаємо, раніше видання писало про те, чим підживити часник навесні, щоб не втратити урожай.