Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Закарпатська бринза зміцнює імунітет і підвищує потенцію

Здавна бринзу на Верховині вважають “другим хлібом”. Страви з неї надзвичайно популярні й донині. Місцеві газдині готують з бринзою смачний токан, вареники, запікають картоплю. Але, виявляється, що...

Здавна бринзу на Верховині вважають “другим хлібом”. Страви з неї надзвичайно популярні й донині. Місцеві газдині готують з бринзою смачний токан, вареники, запікають картоплю. Але, виявляється, що цей продукт цінують не тільки за смакові властивості.

Старожили запевняють, що люди, які смакують бринзу — набагато менше хворіють, аніж ті, хто її не вживає. Цьому продукту приписують мало не чудодійні властивості. Мовляв, і від простуди врятує, і... потенцію покращить. Чи так це насправді, ми вирішили дізнатися в лікаря загальної практики сімейної медицини с. Синевир Мирослава Повханича.

— Мирославе Андрійовичу, скажіть будь ласка, чи дійсно бринза є таким корисним продуктом, яким його вважають верховинці?

— Так, дійсно. Вона є дуже поживною та корисною завдяки високому вмісту мікро- та макроелементів. До того, ж у бринзі міститься багато таких вітамінів як А, В1,С, Е, які необхідні для нормального функціонування людського організму. І справді допомагає підвищити потенцію...

— Вміст корисних речовин, що є в цьому продукті, дійсно допомагає боротися з простудними захворюваннями під час епідемій?

— Завдяки високому вмісту того ж таки вітаміну С, бринза може стати одним із харчових продуктів, які слід вживати для профілактики простудних захворювань.

— Все корисне за певних обставин може стати шкідливим. Чи є люди, вживання для яких цього продукту є небажаним?

— Це діти до п'яти років та ті, хто страждає на такі захворювання як гастрит з підвищеною кислотністю, виразкова хвороба, калькульозний панкреатит, гіпертонія та захворювання серця.

Оксана Нірода, студентка відділення журналістики УжНУ