Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Політика
  • Використання зброї - це виключне право українських силових структур, - Посол США Джеффрі Пайєтт

Використання зброї - це виключне право українських силових структур, - Посол США Джеффрі Пайєтт

Використання зброї - це виключне право українських силових структур, - Посол США Джеффрі Пайєтт
Посол США Джеффрі Пайєтт відвідав з офіційним візитом Закарпаття. Під час відвідин він поспілкувався з головою ОДА Геннадієм Москалем.

Сьогодні, 21 липня, в Ужгороді посол США в Україні висловив офіційну позицію своєї країни стосовно подій із «Правим сектором» на Закарпатті. Після зустрічі з керівником області Геннадієм Москалем Джеффрі Пайєтт, зокрема, заявив:

ВІДЕО ДНЯ

- Я дуже ціную те, що розповів мені Геннадій Москаль про недавні події за участі так званого «Правого сектору». Те, як повестися з цими групами далі, - питання яке повністю в руках українського уряду і українських правоохоронних органів. Але я хочу зауважити, що ми, США, всіляко підтримуємо позицію, висловлену Президентом України Петром Порошенком, міністром МВС Арсеном Аваковим і керівником області Геннадієм Москалем про те, що застосування сили, використання зброї – це виключна прерогатива українського уряду і силових структур українського уряду. Це є загальноприйнята демократична норма.

Під час зустрічі обговорювалися також події на Сході України та інвестиційні можливості Закарпатської області. Як зазначив Геннадій Москаль, з 2005 року в регіоні не було реалізовано жодного серйозного інвестиційного проекту, - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Реклама

- Я попросив пана Посла, щоб він допоміг з американськими інвестиціями, а я зі свого боку гарантую, що на корупційну складову інвестор не витратить навіть півцента, - заявив Геннадій Москаль.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно