Політика   • 21 липня 2015 року, 15:492065

Використання зброї - це виключне право українських силових структур, - Посол США Джеффрі Пайєтт

Використання зброї - це виключне право українських силових структур, - Посол США Джеффрі Пайєтт

Сьогодні, 21 липня, в Ужгороді посол США в Україні висловив офіційну позицію своєї країни стосовно подій із «Правим сектором» на Закарпатті. Після зустрічі з керівником області Геннадієм Москалем Джеффрі Пайєтт, зокрема, заявив:

- Я дуже ціную те, що розповів мені Геннадій Москаль про недавні події за участі так званого «Правого сектору». Те, як повестися з цими групами далі, - питання яке повністю в руках українського уряду і українських правоохоронних органів. Але я хочу зауважити, що ми, США, всіляко підтримуємо позицію, висловлену Президентом України Петром Порошенком, міністром МВС Арсеном Аваковим і керівником області Геннадієм Москалем про те, що застосування сили, використання зброї – це виключна прерогатива українського уряду і силових структур українського уряду. Це є загальноприйнята демократична норма.

Під час зустрічі обговорювалися також події на Сході України та інвестиційні можливості Закарпатської області. Як зазначив Геннадій Москаль, з 2005 року в регіоні не було реалізовано жодного серйозного інвестиційного проекту, - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

- Я попросив пана Посла, щоб він допоміг з американськими інвестиціями, а я зі свого боку гарантую, що на корупційну складову інвестор не витратить навіть півцента, - заявив Геннадій Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів